Rüyada Terlik Kaybetmek

Rüyada terlik kaybetmek yakın bir zaman dilimi içerisinde kişinin bir hastalıkla karşılaşacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bir süre boyunca vakitsiz yakalanacağı bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalır. Fakat kişi çok çabuk bir şekilde iyileşerek hastalıktan hızlı bir şekilde kurtulacaktır. Rüyasında terlik kaybeden kişinin sağlık sıhhati bozularak yataklara düşer.

Rüyada Terlik Görmek

Rüyada terlik görmek yeni yolculuklara delalet eder. Rüyasında terlik giyen kişi kısa bir yolculuğa çıkar. Yolculuğa gideceği adres ise kişi için son derece yakın bir adrestir. Rüyasında terlik gören kişinin yeni bir eşyası olur. Çok uzun zamandır beklemiş olduğu ve bu eşyayı almak için bekleyen kişinin nihayet eşyaya erişebileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

Rüyada siyah terlik giymek olumsuzluğa delalet eder. Bu rüya  hiçbir şekilde hayra yorumlanmaz. Rüyada görülen siyah renk karanlık günlerin yaşanacağına ve bu günlerin kişinin psikolojik dengesini bozacağına işaret etmektedir. Rüyasında siyah renk gören kişinin hane halkında huzursuzluklar vuku bulur, bu rüya olumsuz sonuçlara yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Terlik Giymek

Rüyada beyaz terli giymek huzura, güzel günlere ve sağlıklı günlere vesile olur. Rüyasında beyaz terlik giyen kişileri parlak günler beklemektedir. Bu kişiler her daim göz önünde bulundurulan, çevresinde itibar gören kişiler olarak bilinir. Bunun yanında rüyada görülen beyaz terlik hastalıklardan uzak bir yaşantı sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yeni Terlik Almak

Rüyada yeni terli almak yeni eşyaya kavuşulacağına delalet etmektedir. Rüyasında yeni bir eşya aldığını gören kişinin hane halkında huzur vuku bulur. Yeni terlik alan kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanır ve bu kişiyi güzel günler beklemektedir. Rüyasında yeni terlik alan kişinin yeni bir eşyası olur.

Rüyada Delik Terlik Görmek

Rüyada delik terlik görmek hayra yorumlanmaz. Alimlerin görüş birliğine göre bu rüya mal kaybına yorumlanır. Böylelikle kişi borç yükümlüğünün altına girerek kaoslu günlerin içerisine girer. Rüyasında delik terlik gören kişi maddi hasara uğrar. Uğranacak olan bu maddi hasar kişinin ailesinde yaşanacak olan huzursuz gelişmelere sebebiyet verir.

Rüyada Parlak Terlik Görmek

Rüyada parlak terlik görmek kişinin bolluk ve bereket sahibi bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında güzel günler vuku bulur, hanesinde her daim huzur hakim olur. Aynı zamanda yeni kişilerle arkadaşlıklar kurularak kaliteli dostluklar elde edilir. Rüyada görülen parlak renk terlik güneşli günlerin ve mutlu günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Terlikle Yürümek Görmek

Rüyada terlikle yürümek görmek kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde bir yolculuğa çıkacağına işaret etmektedir. Kişinin yolculuk yapacağı kişi mahalle çevresinde veya da çok yakınında bulunan bir kişi olacaktır. Bu rüya seyahate yorumlanan bir rüya olarak tabir edilir.