Korayspor Adidas Bot Modelleri

Soğuk havanın hakimiyet sürmeye başlamasıyla birlikte ayaklarımız spor ayakkabının içinde üşümeye başlamaktadır. Bunun sonucunda herkes bot modellerini araştırmaya girişir. Herkes ayağını sıcak tutan, konforlu, kaymayan, su geçirmeyen kaliteli botlar aramaktadır. Birçok insan kriterlerine uygun ayakkabıyı bulmak için mağaza mağaza dolaşmaktadır. Bizler Korayspor firması olarak isteklerinize ve ayak konforunuza uygun birçok bot modelini sizlere ulaştırmaktayız. Korayspor 28 fiziksel mağaza ve korayspor.com sitesiyle online olarak hizmetinizde. Sitemizden ayakkabı sektöründe bulunan onlarca markanın yüzlerce farklı modeline ulaşabilirsiniz. Online alışveriş sırasında veya ürün hakkında bilgilendirme almak istediğinizde sitemizdeki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız ayakkabı sektöründeki birçok markayı ve popüler spor ayakkabısı modellerini içinde bulundurmaktadır. Ürünlerimiz %100 orijinaldir. Korayspor sizler için aradığınız tüm spor ayakkabı çeşitlerini ve bot modellerini fiziksel ve sanal mağazalarında hizmetinize sunmaktadır.

Doğru Bot Nasıl Olmalıdır?

Hiç şüphesiz ki bu soru kime sorulsa cevabı “Tabii ki sıcak tutmalı.” Şeklinde olacaktır. Ama bir bot yalnızca sıcak tutma özelliğinden ibaret değildir. Gelin sizlerle bu konuya biraz daha kapsamlı bakalım.

Bot seçerken konforlu olması dikkat edilen en önemli unsurlardandır. Bu yüzden bot denerken iki ayağınıza da ayakkabıyı giyip birkaç adım atmanız iyi olacaktır. Rahat adımlar her zaman size konforlu hissettirir. Aynı zamanda ayakkabı ayağınıza tam olmalıdır. Ayak başparmağınız ile ayakkabı arasında ufak bir boşluk kalması ayakkabının size tam olduğuna işarettir.

Bot modellerinde aranan en önemli özellik sıcak tutması demiştik. Kışlık botların sıcak tutmasını etkileyen en önemli unsur ayakkabının yapıldığı malzemedir. Bu nedenle kışlık bot satın alırken deriden yapılmış olmasına dikkat etmeliyiz. Süet kumaştan yapılan kışlık botlar da oldukça rağbet görmektedir. Bu botların görünüşü ilgi çekici olsa da ayağı sıcak tutmada sınıfta kaldığını söyleyebiliriz. Sıcak tutma faktörünü arttırmak adına içi yünlü olan bot modellerini de tercih edebiliriz. Fakat burada yünün sentetik yün mü yoksa gerçek yün mü olduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Gerçek yünler hem ayağınızın nefes almasını ve her yerinin ısınmasını sağlar. Sentetik yünler ise bu konuda başarısızdır. Ayaklarımız terleyen organlar olduğu için tercih ettiğinizin botun nefes alan ve antibakteriyel malzemelerden yapıldığına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Böylelikle mantar gibi ayak problemlerinin önüne geçmiş olursunuz.

Korayspor’ da Her Zaman En Doğru Tercihleri Bulabilirsiniz

Kışla beraber kar yağışı da arttığı için kar ve buzlanmanın hakim olduğu bölgelerde yaşayan insanların küçük kazalar yaşamamak için kaymayan bot modellerine önem vermesi gerekmektedir. Kauçuk tabanlı ayakkabılar bu konuda ihtiyacınızın cevabı olacaktır. Kauçuktan yapılmış botlarınız sayesinde yürüyüşünüz daha konforlu ve güvenli bir hale gelecektir. Bu özelliklerin yanında %100 su geçirmez ve hafif olan modeller tercih edilmelidir. Botunuzu sık sık giyeceğiniz ve uzun mesafeler yürüyeceğiniz için yürümenizi zorlamayacak kadar hafif olmasına dikkat etmelisiniz.

Çoğalan spor dallarıyla beraber bot modelleri yalnızca kışın giyinen ayakkabı modeli olmaktan biraz da olsa sıyrılmıştır. Çünkü trekking sporuyla uğraşan birçok insan zamanla normal spor ayakkabılarının ihtiyaçlarını karşılamadığını fark etmiştir. Yüksek gövdeli yürüyüş ayakkabılarına trekking botu denmektedir. Trekking botları genel olarak daha sert yapılıdır ve yeri güçlü tutması önemlidir.

En Doğru Tercih Olarak Korayspor Sizlerle

Korayspor olarak birçok spor ayakkabısı modelini bünyemizde bulundurmaktayız. Sitemizde bulunan markalardan biri olan Adidas ayakkabı modelleri açısından çokça modeli olan bir markadır. Adidas bot modelleriyle de tercih edilen bir markadır. “Bot giyeyim ama klasik olmasın.” diyorsanız kesinlikle Adidas bot modelleri sizler için biçilmiş kaftan. Adidas spor ayakkabılarında olduğu gibi bot modellerinde de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Genç outdoor botları ile birçok kişiye hitap etmektedir. Doğa yürüyüşü yapmayı sevenler içinse bünyesinde trekking bot ve ayakkabısı çeşitleri barındırmaktadır. Kışa hazırlık yapmak veya yaptığınız yürüyüşlere konfor katmak istiyorsanız sizleri Adidas bot modellerini incelemek adına korayspor.com sitemize beklemekteyiz.